کابل فیبر نوری - تاید بافر - پلنوم - کرنینگ MIC® - Corning

کابل فیبر نوری - تاید بافر - پلنوم - کرنینگ MIC® - Corning

کابل فیبر نوری پلنوم سری MIC® کورنینگ با ساختار تاید بافر و طراحی منحصر به فرد از مناسب ترین انتخاب ها جهت تجهیز لینک های پشتیبان پر ترافیک بین مراکز backbone می باشد. قابلیت انعطاف مناسب و کارآمد امکان کابل کشی و نصب را در اشکال مختلف عمودی و افقی ، رایزر و پلنوم ( در اشکال مختلف کابل کشی های Indoor یا قرار گیری در فضاهای بسته داخل ساختمان ) در اختیار مشتریان و گروه نصب قرار می نماید.
این سری ظرفیت مناسبی از تارهای نوری را در خود جای می دهند وبه تارهای تاید بافر 900 میکرونی کورنینگ مجهز گردیده اند که ویژگی نصب آسان تر و مطمئن تر به هنگام کابل کشی و سربندی را به همراه دارد. تارهای نوری بر اساس استاندارد های موجود گروه بندی گردیده و داخل تیوب میانی و مرکزی قرار می گیرند که تیوب میانی در واقع با ساختار مستحکم خود همانند زائده میانی دی الکتیرک عمل می نماید و مانع از افزایش بیش ازحد زاویه خمش می گردد و همچنین تارهای گروه خود را نیز احاطه و محافظت می نماید.
روکش اصلی نیز با برخورداری از استاندارد های ضد حریق ، امکان انتخاب با آسودگی خاطر بیشتری را در تجهیز شبکه های نوری داخل ساختمان ها یا Indoor ، مهیا می سازد که مطابق استاندارد های OFNP و FT-6 می باشد و از کد جهانی الکتریکی (NEC®) Article 770 برخوردار است.
امکان سفارش در 12 رنگ متفاوت ژاکت میسر است که شامل رنگ های - آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای، خاکستری ، سفید، قرمز، سیاه، زرد، بنفش، سرخ و آبی بوده که جهت شناسایی آسان تر می باشد.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارهای تاید بافر 900 میکرون سری TBII با قابلیت استریپ ساده و آسان
  •  روکش مقاوم در برابر حریق ، مستحکم و با دوام و برخورداری از ویژگی غیر هادی یا دی الکتریک
  •  مناسب تجهیز شبکه های پر سرعت داخلی ساختمان ها ، ادارات و سازمان ها
  •  دمای عملکرد کابل فیبر نوری 0 °C to 70 °C و دمای انبارداری -40 °C to 70 °C
  •  قابلیت سفارش با انواع تارهای نوری مالتی مد و سینگل مد OM1, OM2, OM3, OM4, OM4+, OS2
  •  مطابق با استاندارد های ، ثبت و تایید با کد جهانی الکتریک National Electrical Code® (NEC®) OFNP, CSA FT-6, ICEA S-83-596
  •  مقاوم در برابر آتش مطابق NFPA 262 مناسب کاربری در محیط ها و فضاهای بسته یا Indoor
  •   RoHS Compliance
جهت خرید و سفارش کابل فیبر نوری فوق پس از مشاهده اطلاعات و مشخصات فنی و انتخاب دقیق شماره فنی ، میتوانید از طریق فرم تماس و یا تماس با شرکت اقدام فرمایید.

Part/Number: XXXX88-3X1XX-29